Makale Yazarken Seo Taktikleri

Makale Yazarken Seo Taktikleri

Seo (Arama motoru optimizasyonu) çalışmalarında en önemli noktalardan biri de sitenize seo uyumlu makaleler eklemenizdir. Peki seo uyumlu yazı nedir?
Seo uyumlu yazı denince akla ilk gelen şüphesiz google’ın en sevmiş olduği ve kolay indexlediği makalelerdir. Bu tür makalelerde anahtar kelime bazlı yükselmeniz çok daha rahat olacaktır. Kısaca bir anahtar kelimede yükselmek, ilk sayfada çıkmak istiyorsanız seo kurallarına mükün olduğunca uymanız ve makalelerinizi seoya uygun hale getirmeniz gerekir. İster seo uyumlu yazı yazın, ister seoya uyumlu makaleler yazdırın, seo uyumlu yazının iyi mi olmasını icap ettiğini bilmeniz gerekir. Şimdi seo uyumlu yazı nasıl olur, inceleyelim…
Anahtar Kelimeleri Belirleyin
Yazınıza googleden ulaşılmasını istediğiniz anahtar kelimeyi belirleyiniz.
Kelime Yoğunluğuna Uyunuz
Yazınızda seçtiğiniz keywordu %3 oranında geçirmeniz yazınızın googlede yükselmesini sağlayacaktır.Şunu söylemek istiyorum,kelime yoğunluğuna uymamak,googlede yükselemeyeceğiniz anlamına gelmez.Amacınız kullananlarınıza yada müşterilerinize fayda olmak olmalıdır.
H1 Tagı Seo Taktikleri
Yazınızda h1 tagı kullanın,içinde keywordu geçiriniz buda güzel bir seo taktiğidir.

Başarının %95 çalışmak, %5 ise iyi mi çalışmış olduğundır.
Yazınızı İmleyiniz
Yazınızı yazdıktan sonra kaliteli imleme sitelerinde imleyiniz.
Toplumsal Medya Sitelerinde Paylaşınız
dostlar bunu tertipli olarak yaparsınız bir vakit sonra sosyal medyadanda sitenize gelen insanların oldugunu göreceksiniz,ek olarak google gözünde çok kıymetli bir çalışmadır.
Yazınıza Yorum yapmış oldurın
Yazı içinde kullananlarınıza sorular yöneltin ve onların yorum yapmalarını sağlayın.
Kaliteli İçerik Oluşturun
Kaliteli içerik oluşturmak, herşeyden önce gelir.Eğer tüm çalışmalardan önce kaliteli bir içeriğiniz yoksa aslına bakarsak o çalışmaları yapmanında pek anlamı yoktur.
Rakiplerinizi Takip Edin
Rakiplerinizi takip edin, onların stratejisini öğrenin.Onların yaptıkları, çalışmaları izleyerek daha kalitelisini siz oluşturun.
Tertipli İçerik Paylaşın
tertipli içerik oluşturmak, takipçilerinizin sizinle birlikte geleceği anlamına gelir.Takipçileriniz sizleri bırakmaz heyecanlı bekler.
Değişik İçerikler Oluşturun
Değişik içerikler oluşturarak yazılarınızın sosyal medyalarda dolaşmasını sağlayın.
Başlığınızda Anahtar Kelimenizi GeçirinYazı başlığınızda keywordunuzu geçiriniz, bu yazınızın daha iyi konumlara gelmesine sebep olacaktır.
Kaliteli Sitelere link Verin
Hazılardığınız içeriklerde kaliteli siteler link veriniz.
İlgi Çekici Resimler Oluşturun
İlgi çekiçi,göz kamaştırıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerinizin ilgisini çekin.Bu resimler özgün olursa çok fayda elde edecektir.
Yazılarınızı part şekilde oluşturun
Yazılarınızı part part oluşturarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Seo uyumlu yazı yazmak yerine seoya uyumlu size özel istediğiniz kelime sayısı aralığında çok ucuza yazı yazdırmak istiyorsanız ek iş pazarı makale yazarlığı sisteminden anında sipariş verebilirsiniz. Bir çok yazarın sizler için seo uyumlu makale yazacağı bu platformda formunuz değerlendirilip, belirlediğiniz konu ile bilgili ve deneyimli olan bir yazar seçilir ve mail adresinize dilediğiniz sayıda makalenin ne kadar zamanda yazılacağı bilgisi gönderilir. Ödemeyi icra ettiğinızda yazarla bildirişime geçilir, yazar yazıları yazdıktan sonra size gene mail ile gönderilir. Makalelerinizi teslim aldıktan sonra herhangi bir mesele yoksa ödeme yazara gönderilir. Ek olarak sistemde ücretsiz olarak tüm gönderilecek yazıların özgünlük denetimü de yapılmaktadır.

Yorum Yaparmısn ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir