Seo Nasıl Yapılır ? – Popülarite başlığında inceleyelim

Seo Nasıl Yapılır ? – Popülarite başlığında inceleyelim

Seo bir nevi organik bir popülarite sağlama sanatıdır. Bu popülariteyi en doğal yollarla sağlayan uzmanlar ise en iyi seo uzmanları sayılırlar. Örneğin ; Steve Jobs.. Steve ‘Apple’ firmasının Seo’sudur. Apple markasını çok ileri düzeye taşımış ve reklamını en iyi şekilde yapmıştır çünkü ‘Elma’ simgesi ile akıllara kazımıştır.

Popülarite kelimesini web dünyası için tanınmak,meşhur olmak,ünlü olmak şeklinde kelimelerle ifade edebiliriz.Google’de üst sıralarda görünmek en iyi reklam türüdür.Kısaca sitenizi popüler hale getirmek için icra ettiğinız tüm tanıtım ve reklamların sonucu olarak siteniz üst sıralara yükselmektedir. İnsanlar sitenizde ‘ ne kadar çok ‘ kalırsa, sizin siteniz de o kadar faydalı olarak görünür ve Google de üst sıralarda listelenir.

Bir sitenin popülaritesi açıldığı andan itibaren dikkate alınarak gelişimi değerlendirilir ve arama motoru neticelarına doğrudan yansıtılır. Sitenizi devamlı güncel tutmalı ve linklerinizi yeni ve güncel tutup, üyelerinizi(ziyaretçiler) memnun etmelisiniz.

Yorum Yaparmısn ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir