Blogger Sosyal Medya Web Tasarım Wordpress

Büyük Blog Takip Etkinliği

Blog
Tarafından Yazıldı Cihan Seven

Büyük blog takip etkinliği:

Bu yazıyı ve resmin tümünü alarak en alt kısma kendi blog linkinizi ekleyerek yayınlayabilirsiniz.Selamlar yepyeni bir blog keşif etkinliği başlatıyoruz. Etkinliğimizin bir süresi yoktur bir yıl,iki yıl sonra bile gelseniz kabulümüzdür. Biliyoruz ki hala bloguna önem veren ve onu geliştirmek için çabalayan fakat takipçisi sayısı artmadığı için üzülen çok sayıda arkadaşımız var. Bizde instagramda çok moda olan takip etkinliklerinden etkilenerek bloggerlar için blog takip etkinliği yapmaya karar verdik.

Yapacağınız işlemler son derece basit ve etkili,kurallara herkesin uymasını rica ediyorum bu şekilde etkinliğimiz başarıya ulaşabilir. Blogları takip ettikten sonra bile birbirimize ziyaretlerimizi sürdürürsek tıklanma,yorum sayımız artar ve site trafiğimiz olumlu yönde etkilenir.

Gelelim kurallara:

-Aşağıda linkleri bulunan bloglara tıklayıp izleyiciler bölümünden yani GFC butonundan
takibe alalım.O bloglarda bulunan bu yazıyı bularak altına yorum yazalım. Bu şekilde bütün arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Geri dönüşler anında olmayacaktır çünkü herkes vakit bulup da her gün internete giremeyebiliyor fakat mutlaka bir kaç gün içinde bütün  arkadaşlar takibe alarak bloglarınıza yorum yapacaktır içiniz rahat olsun.

Yorum yapan diğer arkadaşlarında bloglarına giderek “Büyük Blog Takip Etkinliğinden geldim.”diyerek yorum yaparsanız eminim bütün arkadaşlar bir kaç gün içinde geri dönüş yapacaktır.

Ayrıca bu yazının tümünü bozmadan sadece en alt kısma kendi blogunuzun linkini ekleyerek blogunuzda yayınlayabilirsiniz. Böylece daha çok kişiye etkinlik yayılır ve sonradan paylaşanların sayfalarında sizinde adınız görünür bir tür blog takip zinciri oluşur.

-Bu yazıyı Google Plustada paylaşalım yani +1 yapalım ki bir çok blogger yazımızı görsün daha büyük kitlelere ulaşabilelim.

ÖZEL NOT :
– İsteyen bütün blogger arkadaşlara sınırsız yardım edeceğim bloglarındaki sorunları da düzelte bilirim istedikleri eklentileri de ekleye bilirim.
– İsteyen bütün blogger arkadaşlarla karşılıklı reklamlaşa biliriz reklam bölümüne logolarını ve linklerini ekliyebilirim.Ve gelelim linklere:

https://www.cihan7.com – Teknoloji – Blogger – WordPress – Web Tasarımhttp://sihirlimavi.blogspot.com – Kozmetik Blogu

Yazar Hakkında

Cihan Seven

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Açık Öğretim Fakütlesi öğrencisiyim. Aynı zamanda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Proğramcılığı mezunuyum. Alanımda kisisel bloglar, videolar ve forum siteleri en büyük yardımcım diyebilirim.

Yorumlar

Yorum Yap