Hakkımda

Ben kim miyim ?

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Açık Öğretim Fakütlesi öğrencisiyim. Aynı zamanda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Proğramcılığı mezunuyum. Alanımda kisisel bloglar, videolar ve forum siteleri en büyük yardımcım diyebilirim. Web ve yazılım sektörüne blog yazarak girdim bu güne kadar yüzlerce blog açtım bu blogları yönettim uzun bir süredir üniversite, iş, güç derken ara vermiştim bu yıl tekrar başladım.

Seyehat etmeyi insanlarla tanısmayı,yolculuk yapmayı seviyorum.Sosyal yasantılarını, günlük rutinlerini sentezlemek, filtreleyip tanımanın verdiği heyecanla gezmek beni epey heyecanlandırıyor.

En sevdiğim müzisyenlerde Barış Manço, Cem Karaca, Ekin Koray, Üç Hürel yer alıyor. Bu kadar Anadolu Rock yeter dediğinizi duyar gibiyim. Türkçe rap ve Yabancı Hareketli müziklerde dinliyorum.

Hobilerim arasında masatenisi oynamak, yüzmek, gezmek, kod yazmak yer alıyor. Yaklaşık 3 yıl Karete-do sporu ile ilgilendim.

Öğrenim hayatım boyunca birçok programlama dili ve araçla tanıstım. Kullanırken keyif aldıklarımsa PHP, HTML, CSS, PHOTOSHOP ve WORDPRESS. Türkiye’nin önde gelen e-ticaret siteleri ve web programlama firmalarında Web Master,Yazılımcı ve Grafiker olarak projelere katılma fırsatı buldum.

Tanıdığım programlama dilleri ve araçları: PHP, ASP.NET, HTML, CSS, JAVASCRİPT, MYSQL, SQL, VISUAL BASIC, C#, ADOBE PHOTOSHOP, FREEWORKS, FLASH,DREAMWEAVER.

Burada sizlere birlikte yapacaklarımın listesi:
Dijital çağın yeniliklerini takip edeceğiz
Hayatımızı kolaylastıracak masaüstü ve mobil programlar keşfedeceğiz.
Yazılımsal ve donanımsal ipuçlarına bakacağız.
Programlama dillerini tanıyacağız.
Seo için teknikler gelistireceğiz
Mobil Yazılım hakkında bilgi sahibi olacağız.
Sıfırdan baslayıp e-ticaret sitesi hakkında tercihler yapacağız.
Webmaster ve blogger olmak için neler gerekiyor inceleyeceğiz.

Seçilmis kaynaklarla birlikte bizi ilgilendiren doyurucu yazıları paylasacağım bloğuma hosgeldiniz. Haydi birlikte harekete geçelim!