Film

Hangi Filme Gidelim : Organize İşler 2

organize-işler2
Tarafından Yazıldı Cihan Seven

Organize İşler 2

Filmin ilk serisi 2005 yılında vizyona girmiş, birçok kesim tarafından izlenmiş ve beğenilmişti.
Serinin ilk filminden 13 yıl sonra ikincisi çekildi.

Yılmaz Erdoğa’nın filmlerini hep sevmişimdir aldığı parayı hak etme çabasında olan bir yapımcı diye düşünürüm ve yaptığı işi sadece para için değil sanat içinde yaptığı kanaatindeyim.

Organize İşler Sazan Sarmalı Filmi Bize Ne Anlatıyor? 

Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır.

Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de ‘Sazan Sarmalı’ olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır.

Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

organize-isler-2

Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Senaryosu ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan’a ait olan serinin ikinci filminde oyuncu kadrosuna baktığımızda  Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

Filmin Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Organize İşler Sazan Sarmalı, serinin ikinci filmi 1 Şubat 2019 Cuma günü vizyona girecek.

Fragman

Yazar Hakkında

Cihan Seven

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Açık Öğretim Fakütlesi öğrencisiyim. Aynı zamanda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Proğramcılığı mezunuyum. Alanımda kisisel bloglar, videolar ve forum siteleri en büyük yardımcım diyebilirim.

Yorumlar

Yorum Yap