Dizi

Netfilix Dizi Önerim : Lost in Space

Lost-in-Space
Tarafından Yazıldı Cihan Seven

Netflix Dizi Önerim : Lost in Space

Bili Kurgu ve Macera severlerin izlemesi gereken bir dizi olarak düşünüyorum. Dizinin 1. Sezonu yayınlamış durumda ve 10 bölümden oluşuyor. 2. Sezonun yapım aşamasında olduğu söylendi.

Lost in Space

Oyuncular/Karakterler:

Molly Parker :

Lost-in-Space

Ailesini kurtarmak ve güzel gelecek sunmak için riskli bir yola başvuran Maureen Robinson hem aile reisliğini hemde gemi kaptanlığını üstleniyor.

Toby Stephens :

Lost-in-Space

Bir asker olan John Robinson iş güç derken bozduğu ailevi ilişkileri düzeltmek için girdiği uzay yolunda kendini affettirmek için her yolu deniyor.

Maxwell Jenkins :

Lost-in-Space

Bu küçük sevimli dostumuz ise belkide ilk uzaylı formuyla tanışan insan diye biliriz.

Taylor Russell :

Lost-in-Space

Her filmde gıcık bir o kadar da asabi rolünü üstlenen birisi olur. İşte Judy Robinson bu dizide o rolün en iyi temsilcisi diyebiliriz.

Mina Mundwall :

Lost-in-Space

Dizide en sevdiğim karakter diyebilirim. Sürekli bir macera peşinde ve yeni insanlarla tanışmaya çok hevesli özellikle erkekler 🙂

Lost in Space Teknik Detay:

İlk bölüm yayın tarihi:  13 Nisan 2018
Kanal:  Netflix
Bölüm Sayısı: 10
IMDb: 7,2

Lost in Space Konusu:

Lost-in-Space

1960’ların klasik bilim kurgu dizisi Lost in Space’ın modern yorumu olan yapım günümüzden 30 yıl sonrasında geçiyor. Uzayda sömürgeleştirmenin başladığı dönemde Robinson ailesi daha iy bir dünyada yaşamaya hak kazanır. Geçtikleri testler, aldıkları eğitimlerden sonra uzayda yeni bir koloni kurmak için yola çıkarlar. Fakat yolculuk sırasında beklenmedik olaylar gerçekleşir ve rotalarından saparlar. Bilmedikleri bir gezegene mecburi işin yapmak zorunda kalan Robinson ailesi, evlerinden onlarca ışık yılı uzaklıktaki bu yerde hayatta kalmak için savaşır.

Lost in Space Fragmanı:

Yazar Hakkında

Cihan Seven

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Açık Öğretim Fakütlesi öğrencisiyim. Aynı zamanda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Proğramcılığı mezunuyum. Alanımda kisisel bloglar, videolar ve forum siteleri en büyük yardımcım diyebilirim.

Yorumlar

  • Konu içeriği gerçekten ilgi çekici şuan izlediğim the 100 dizisyiöw de benzer yönleri var. Los In Space dizisini listeme ekliyorum. Öneriniz için çok teşekkürler

  • Netflix i çok duyuyorum paralı bir şey galiba inanın hiç bir fikrim yok internettenmi film izliyorsunuz yoksa televizyon kanalımı?Cahilliğimi hoşgörün hiç bilmiyorum.

    • Evet Netflix para bir sistem. Kendi yapımları dışında binlerce de farklı yapım dizi ve film sunan bir sistem 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz, çeşitli yollarla 2-3 ayada çıkabilir bu.

Yorum Yap